Aktuálně
Tréninky pro družstva a děti spolku Atletik Rudná září 2022. Závody v Rudné.
Z důvodu plánovanou rekonstrukce sportoviště v ZŠ v Rudné, atletické tréninky pro děti a družstva začnou dne 12.09.2022. Ze stejného důvodu se v sobotu 3.09.2022 neuskutečni závod 3. Den sprintu a překážek v Rudné závod je nově naplánován na 24.9.2022. Závod 3. Skoky OPEN v Rudné původně naplánován na 5.09.2022 je z technických důvodu zrušen.
Přihlášky na rok 2022/2023 jsou spuštěny
Přihlášky na rok 2022/2023 zde
Lokalita tréninku, tréninkové dny a hodiny. Školní rok 2022/23
Rudná-atletický oval ZŠ Rudná
děti narozeni 2015-2016, Pondělí a středa 15.30-16.30 hod
děti narozeni 2013-2014, Pondělí a středa 16.30-17.30 hod
děti narozeni 2011-2012, Pondělí 15.30-17.00 hod. středa 17.30-19.00 hod
děti narozeni 2009-2010, Pondělí 15.30-17.00 hod. středa 17.30-19.00 hod
děti narozeni 2008 a starší, Pondělí, středa, pátek 17.00-18.30 hod
Nučice-školní hřiště ZŠ Nučice
děti narozeni 2015-2016, Pondělí a středa 15.00-16.00 hod. trénink bude probíhat od 16.00 do 17.00 hod
děti narozeni 2013-2014, Pondělí a středa 16.00-17.00 hod
děti narozeni 2011-2012, Pondělí a středa 16.00-17.00 hod
děti narozeni 2009-2010, Pondělí a středa 17.00-18.30 hod
děti narozeni 2008 a starší, Pondělí, středa 17.00-18.30 hod
Chýně-atletická rovinka ZŠ Bolzanova
děti narozeni 2011-2012, Pondělí 18.00-19.30 hod. středa 16.00-17.30 hod
děti narozeni 2009-2010, Pondělí 18.00-19.30 hod. středa 16.00-17.30 hod
Naše atleti v kategorii mladšího, staršího žactva a dorostů závodili v letní sezoně 2022 individuálně a družstevně. Přehled závodu níže.
28.06.2022 3. kolo MPD dorostu a juniorů Praha 6, Olymp
Výsledky zde
23.06.2022 4. kolo MPD Prahy mladšího žactva, skupina D Praha 4, Eden
Výsledky zde
20.06.2022 3. kolo MPD Prahy staršího žactva, skupina A Praha 6, Vokovice
Výsledky zde
18.-19.06.2022 MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, Ostrava, Vítkovice
Výsledky zde
14.-15.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva Praha, Hostivař
Výsledky zde
11.06.2022 2. Den sprintu a překážek v Rudné
Výsledky zde
9.06.2022 2. Skoky OPEN v Rudné
Výsledky zde
8.06.2022 3. kolo MPD Prahy mladšího žactva, skupina D Praha 5, Přátelství
Výsledky zde
5.-7.06.2022 Přebor Prahy dorostu a st. žactva Praha 4, Děkanka
Článek zde, Výsledky zde
31.05.2022 2. kolo MPD dorostu a juniorů Praha 5, Strahov
Výsledky zde
24.05.2022 2. kolo MPD Prahy staršího žactva, skupina A Praha 9, Podvinný mlýn
Výsledky zde
17.05.2022 2. kolo MPD Prahy mladšího žactva, skupina D Pekařka, Praha 8-Libeň
Výsledky zde
11.05.2022 1. kolo MPD Prahy staršího žactva, skupina A Praha 5, Strahov
Výsledky zde
10.05.2022 1. kolo MPD Prahy dorostu a juniorů Praha 4, Eden
Výsledky zde
7.05.2022 1. Den sprintu a překážek v Rudné 7.05.2022
Výsledky zde
11.04.2022 Skoky pro žactvo a dorost OPEN, oslava desátého výročí založení klubu Atletik Rudná z. s.
Výsledky zde
6.04.2022 1. kolo MPD Prahy mladšího žactva, skupina D Praha 6, Hvězda
Výsledky zde
Kalendář akcí
Březen 2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |