Trenéři

miroslav-pavlicek

Miroslav PAVLÍČEK

Trenérská třída: II.
Specializace: přípravka, žactvo

(1987) je bývalý český reprezentant a trojnásobný mistr republiky v hodu kladivem. Dosud aktivně závodí za atletický klub A.C. Tepo Kladno. Je absolventem Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a v současnosti působí jako středoškolský pedagog. Zkušený trenér, který je držitelem trenérské kvalifikace II. třídy specializace vrhy a hody. III. třída rozhodčí.

 

IMG_E7675

Adela Jordáková

Trenérská třída:
Specializace: běh, víceboj

Adela je fyzioterapeutka, trenérka a věnuje se cirkusu. V atletice má kvalifikaci trenéra přípravek (TAP) a trenéra žactva (TŽ). Vystudovala fyzioterapii na 2. LF UK. Dříve se věnovala atletice v pražské Dukle a běhala 200m, 400m a 400m překážek. Nyní se v trénování atletiky soustředí zejména na všestrannou pohybovou přípravu. Kromě mladých atletů dohlíží i na běžeckou přípravu jachtařů a učí cirkus a závěsnou akrobacii děti i dospělé. Jako fyzioterapeut působí u baletu ND a v soukromé ambulanci.

Miroslav Donchev

Trenérská třída: II.
Specializace: skoky, sprint, překážky

Miroslav je absolventem Fakulty tělesné výchovy a sportu Sportovní Univerzity v Sofie, Bulharsko. Trenérské činnosti v atletice se věnuje od roku 1985 do 1990 ve Varně a od roku 2011 v Rudné. Je bývaly skokanem do výšky. U dětí dbá na všestrannost, správné pohybové návyky a nadšení ke sportu. Individuálně a skupinově trénuje atlety starších kategorií. III. třída rozhodčí. Předseda spolku Atletik Rudná od roku 2012.

Jindřich Živný

Trenérská třída:
Specializace: skoky, sprinty

Kateřina Baldová

Trenérská třída:
Specializace: přípravka, žactvo

Kačka studuje  ČVUT. Je svěřenkyně trenéra Dončeva.  Trénuje v klubu Atletik Rudná od jeho založení v roku 2011. Osobní rekord ve skoku vysokém 166 cm. Od roku 2020 je trenérem v klubu. Trénuje především děti ve věku od 7 do 13 let.

Jakub Žák

Trenérská třída:
Specializace: přípravka, žactvo

Jakub studuje Fakultu tělesné výchovy a sportu UK v Praze a specializuje se na tréninky atletiky. Trénuje především děti ve věku od 7 do 12 let.

Aneta Pazderová

Trenérská třída:
Specializace: přípravka, žactvo

Aneta je svěřenkyně trenéra Dončeva.  Trénuje v klubu Atletik Rudná od roku  2015.  Od roku 2020 je trenérem v klubu. Trénuje především děti ve věku od 7 do 13 let.

Anna Matějovská

Trenérská třída:
Specializace: přípravka, žactvo

Anna studuje Fakultu tělesné výchovy a sportu UK v Praze a specializuje fyzioterapie. Trénuje především děti ve věku od 7 do 12 let.