Tréninky

Sportovní areál ZŠ Rudná vchod v letní sezoně z ul. V aleji v zimě z ul. Masarykova
Skupina do 8-10 let trenér Miroslav Pavlíček
září, říjen, duben, květen, červen – Atletická dráha ZŠ Rudná
Pondělí, Středa: 15.30-16.30, 16.30-17.30 dívky a chlapci

listopad, prosinec, leden, únor, březen – tělocvična a hala ZŠ Rudná
Pondělí, Středa:  15.30-16.30, 16.30-17.30 dívky a chlapci

Skupina 10-12 let trenér Kateřina Baldová

září, říjen, duben, květen, červen – Atletická dráha ZŠ Rudná
Pondělí, Čtvrtek: 15.30-17.00  dívky a chlapci

listopad, prosinec, leden, únor, březen – hala ZŠ Rudná
Pondělí 15.30-17.00, Pátek : 17.30-18.30  dívky a chlapci

Skupina 12+ skoky, překážky, sprint trenér Mgr. Miroslav Donchev

září, říjen, duben, květen, červen – Atletická dráha ZŠ Rudná
Pondělí, Středa: 17.00-18.30 Sobota 11.00-12.30*

listopad, prosinec, leden, únor, březen – tělocvična a hala ZŠ Rudná
Pondělí, Středa: 17.00-18.30 Sobota 11.00-12.30*

Skupina 12+ hody, víceboj trenér Miroslav Pavlíček

září, říjen, duben, květen, červen – Atletická dráha ZŠ Rudná
Pondělí, Středa: 17.30-19.00 Sobota 11.00-12.30*

listopad, prosinec, leden, únor, březen – tělocvična a hala ZŠ Rudná
Pondělí, Středa: 17.30-19.00 Sobota 11.00-12.30*

*náhrada za tréninky v týdnu
Sportovní areál ZŠ Nučice, ul. Kubrova 136
trenéři Jakub Žák, Aneta Pazderová  
září, říjen, duben, květen, červen – Sportovní hřiště  ZŠ Nučice
Pondělí, Středa:
15.00-16.00 dívky a chlapci do 8 let,
16.00-17.00 dívky a chlapci 8-10 let,
17.00 -18.30 dívky a chlapci 10-12 let

listopad, prosinec, leden, únor, březen – tělocvična ZŠ Nučice

Pondělí, Středa:
15.00-16.00 dívky a chlapci do 8 let,
16.00-17.00 dívky a chlapci 8-10 let,
17.00 -18.30 dívky a chlapci 10-12 let
Sportovní areál ZŠ Chýně, ul. Bolzanova 800

trenér Kateřina Baldová 

září, říjen, duben, květen, červen – Atletická dráha ZŠ Chýně
Pondělí, Středa:  17.00-18.30

listopad, prosinec, leden, únor, březen – sportovní hala ZŠ Chýně
Pondělí  17.00-18.30, Středa  16.30-18.00

Sportovní areál  ZŠ Laudova, Praha Řepy, ul. Laudova 10/1024

trenér Aneta Pazderová

září, říjen, březen, duben, květen, červen – Atletická dráha 
Úterý, čtvrtek:  17.00-18.30

listopad, prosinec, leden, únor – tělocvična
Úterý, čtvrtek:  17.00-18.30