Přihlášky na tréninky/sporty ATLETIK RUDNÁ z.s.

Přihlášky na školní rok 2021/2022 jsou spuštěny
V případě volné kapacity na trénincích je možné přihlásit se během celého školního roku a vyzkoušet si několik tréninků před uhrazením členských příspěvků zdarma.
​Kliknutím na button (červena tlačítka níže) se otevře více informací a možnost přihlášení na tréninky nebo sporty.

ATLETIKA

Rudná, Nučice, Chýně, Praha-Řepy

Jak se přihlásit? 
1)  Výše vybrat kategorii
2) V dané kategorii vyplnit online přihlášku a vybrat počet tréninku v týdnu, doba tréninku, lokalita a dny, kdy chci trénovat.
3) V případě zájmu se přihlásit i na další sporty klubu.
4) Uhradit členské příspěvky na účet číslo: 107-2552200237 / 0100 Komerční banka, nejpozději do 30 dní od prvního tréninku.
5) Nejpozději 3 měsíce po návštěvě prvního tréninku odevzdat zdravotní posudek
6) Jste členy ATLETIK RUDNÁ z. s. - dle Vašich možností sledujte aktuality, účastněte se závodů, soustředění, příměstských táborů a víkendových či individuálních tréninků
7) V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit osobně na tréninku či telefonicky

 

Informace pro sportovce zařazené do družstev ATLETIK RUDNÁ z. s.

Atleti a atletky ve věku 12 let a starší, které jsou zařazení do družstev Atletiku Rudná (viz seznam sportovců v menu družstva Atletik Rudná) přihlášku na nový školný rok vyplňovat ne musí. Atleti v tohoto věku, které se do atletického oddílu už přihlásili, nejméně  rok trénovali a závodili pro Atletik Rudná, jsou řádné registrované v ČAS, jsou člení spolku Atletik Rudná po dobu 5 let a mají všechny benefity a závazky s členstvím spojené. Platba příspěvku aktivních atletů a atletek ve výši 2 950,- Kč pro kalendářní rok a je třeba uhradit do 15. Listopadu za rok následující na účet číslo: 107-2552200237 / 0100 Komerční banka . Zařazení atletů a atletek, které zatím byli ve skupin obecní atletické přípravy do skupin atletické specializace se bude řešit dle rozhodnuti trenérské radě Atletiku Rudná na základě výsledků sportovce, jeho dispozice a předpoklad o budoucí vývoj. Rodiče budou informování o zařazení do skupin průběžně mailem. Odhlášení od členství v spolku respektive atletického oddílu je možně jen písemnou formu. Odhlášení ne znamená, že registrovaný atlet může přestupovat volně do jiného klubu. Směrnice přestupu podle pravidel Českého atletického svazu najdete zde

Posudek o zdravotní způsobilost sportovce je třeba předložit každý rok.

*Přihlášky zasílají jen atlety a atletky ve věku do 12 let a  nové rekrutované atlety a atletky staršího věku

Rozhodující pro obsazeni skupin bude datum doručení přihlášky.

Personální obsazeni tréninkových skupin  se během roku může změnit.

ATLETIK RUDNÁ z. s. si vyhrazuje právo na změny rozvrhu.