Přihlášky na tréninky ATLETIK RUDNÁ z. s.

Přihlášky na školní rok 2023/24 jsou spuštěny
V případě volné kapacity na trénincích je možné přihlásit se během celého školního roku a vyzkoušet si několik tréninků před uhrazením členských příspěvků zdarma. Přihlášku vyplňte po kliknutí na konkrétní kategorii níže.
Tréninky pro mladší kategorie začínají 11.září 2023. Tréninky pro družstva klubu Atletik Rudná začínají 28. Srpna 2023. Pro více informace, prosíme kontaktovat trenéra příslušně kategorie.

​Kliknutím na button (červena tlačítka níže) se otevře více informací a možnost přihlášení na tréninky .
Ke dní 1.10.2023 jsou všechny skupiny obsazeni na 100 %. Je možnost doplnit skupinu v Chýně s 4-6 chlapců ve věku 10-14 let. Tréninková lokalita Nučice se ruší z důvodu stižené tréninkové podmínky. Děti přihlášení v této lokalitě budou trénovat v Rudné. 

ATLETIKA

Rudná, Nučice, Chýně, Praha 5

Jak se přihlásit? 
1)  Výše vybrat kategorii
2) V dané kategorii vyplnit online přihlášku a vybrat počet tréninku v týdnu, doba tréninku, lokalita a dny, kdy chci trénovat.
3) Uhradit členské příspěvky na účet číslo: 107-2552200237 / 0100 Komerční banka, nejpozději do 15 dní od prvního tréninku.
4) Nejpozději 3 měsíce po návštěvě prvního tréninku odevzdat zdravotní posudek
5) Jste členy ATLETIK RUDNÁ z. s. - dle Vašich možností sledujte aktuality, účastněte se závodů, soustředění, příměstských táborů a víkendových či individuálních tréninků
6) V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit osobně na tréninku či telefonicky

Informace pro sportovce zařazené do družstev ATLETIK RUDNÁ z. s.

Atleti a atletky ve věku 12 let a starší, které jsou zařazení do družstev Atletiku Rudná májí zvýhodnění roční příspěvek ve výší 3 600,- Kč pro rok 2024. Seznam zvýhodněních sportovců z kategorie junioru, dorostu, staršího žactva a děti z družstva mladšího žactva bude sestaven po prostudovaní každého člena družstev individuálně podle interní kritéria klubu Atletik Rudná. Souhrn kritéria zde: Atleti v tohoto věku, které se do atletického oddílu už přihlásili, nejméně  rok trénovali a závodili pro Atletik Rudná (100% účast na MČR, minimálně 80% závodu organizované pražského atletického svazu, 80% domácích závodu klubu Atletik Rudná), pravidelně absolvuje soustředění organizované klubu, jsou řádné registrované v ČAS, jsou člení spolku Atletik Rudná po dobu jednoho roku. Výjimky jsou přípustní jen na základě rozhodnuty výkonného výboru klubu Atletik Rudná. Seznam atletů a atletek s nárokem na zvýhodnění členský příspěvek a čerpaní ostatních benefitu zde
Děti je třeba přihlásit na nový kalendářní rok, aktuálně na rok 2024.

Specializace. Zařazení atletů a atletek, které zatím byli ve skupin obecní atletické přípravy do skupin atletické specializace se bude řešit dle rozhodnuti trenérské radě Atletiku Rudná na základě výsledků sportovce, jeho dispozice a předpoklad o budoucí vývoj. Rodiče budou informování o zařazení do skupin průběžně mailem. Odhlášení od členství v spolku respektive atletického oddílu je možně jen písemnou formu. Odhlášení ne znamená, že registrovaný atlet může přestupovat volně do jiného klubu. Směrnice přestupu z klubu Atletik Rudná najdete zde. Směrnice přestupu podle pravidel Českého atletického svazu najdete zde

Platba příspěvku aktivních atletů a atletek ve výši 3 600,- Kč pro kalendářní rok a je třeba uhradit do 1. Listopadu za rok následující na účet číslo: 107-2552200237 / 0100 Komerční banka.

Posudek o zdravotní způsobilost sportovce je třeba předložit každý rok. Více informace zde. Online formulář k odeslaní posudku zde

Rozhodující pro obsazeni skupin bude datum doručení přihlášky.

Personální obsazeni tréninkových skupin  se během roku může změnit.

ATLETIK RUDNÁ z. s. si vyhrazuje právo na změny v rozvrhu.